Jednorazowy Mop

Jednorazowy Mop

to kolejne innowacyjne i rewolucyjne rozwiązanie w dziedzinie sprzątania. Idealny do każdego rodzaju podłóg, nie wymaga płukania ani wyciskania, po użyciu po prostu go wyrzucamy.

Jego unikalna konstrukcja oraz duże wymiary 45cm długości x 15cm szerokości, umożliwiają uzyskanie maksymalnych rezultatów tam, gdzie liczy się szybkość, dokładność i higiena.

Oszczędność i wygoda

Używanie jednorazowego mopa to duże oszczędności. Jeden mop wystarczy na sprzątnięcie ponad 70m2 powierzchni płaskiej, a to wydatek zaledwie kilkudziesięciu groszy. Jest on więc nieporównywalnie niższy w stosunku do korzystania z tradycyjnych mopów.

Korzystanie z mopa to także duża wygoda, ponieważ nie musimy ich prać i później suszyć. Zaraz po sprzątaniu zdejmujemy go ze stelaża do którego jest przymocowany za pomocą rzepów i wyrzucamy go do śmieci. Gwarantuje to także higienę, gdyż nie magazynujemy brudnych mopów.

3 warstwy mopa!

Innowacyjna budowa to dokładność, higiena i prostota.

Trzy-warstwowa budowa zapewnia optymalną wilgotność wkładu w kontakcie z podłogą, Nie pozostawia smug i zacieków.

Warstwy wykonanej ze specjalnej włókniny która dzięki zastosowaniu trójwymiarowych włókien oraz perforowanej powierzchni doskonale zbiera wszystkie nieczystości pozostawiając mytą powierzchnię idealnie czystą.

Warstwy chłonnej która zatrzymuje wszystkie płyny i nieczystości w środku. Ten bardzo chłonny element sprawia że jednorazowym mopem można bez trudu sprzątnąć ponad 70m2 powierzchni.

Trzecia warstwa to włóknina zapewniająca nieprzerwaną przyczepność jednorazowego mopa do stelaża, a jednocześnie po przez swoje właściwości zabezpiecza stelaż przez zabrudzeniami. Trzy-warstwowa budowa zapewnia optymalną wilgotność wkładu w kontakcie z podłogą, Nie pozostawia smug i zacieków. Wyjątkowa grubość i miękkość mopa a także jego duże wymiary 45cm długości i 15cm szerokości zapewniają skuteczną ochronę podłogi przed porysowaniem jej przez stelaż.

Za jednym pociągnięciem mopa ścieramy cały brud i kurz. Czyszczenie oraz utrzymywanie podłogi w nienagannym porządku nigdy wcześniej nie było tak proste.

Kup Spray Mopa już teraz!