Stelaż Spray Mopa

Stelaż Spray Mopa

to innowacyjny produkt wyróżniający się nie tylko budową i funkcjonalnością ale również wyjątkową skutecznością w czyszczeniu.

Do tej pory bez wiadra i mopa trudno było sobie wyobrazić codzienne sprzątanie. Dziś to już przeszłość, ten rewelacyjny wynalazek sprawił że w każdej chwili bez większego wysiłku wyczyścimy podłogę nawet z największych zanieczyszczeń.

Innowacyjny kształt i konstrukcja stelaża

Stelaż Spray Mopa to nowoczesna sztywna, lekka, aluminiowa konstrukcja. Najwyższej jakości rzepy zapewniają stabilne mocowanie nakładki, nie zapychają się i nie odrywają od stelaża, co często ma miejsce w sprzętach konkurencji.

Konstrukcja stelaża sprawia że całość powierzchni przylega do podłoża, co w połączeniu z odpowiednim mopem zapewnia skuteczne i szybkie sprzątanie.

Dotrze do każdego zakamarka

Czy tego chcemy czy nie mycia podłogi nie da się uniknąć. Dla części osób ta czynność to nie tylko przykry obowiązek ale i istna katorga.

Można jednak ułatwić sobie zadanie, używając odpowiednich narzędzi, tym narzędziem jest Spray Mop który dzięki swojej funkcjonalności i optymalnej długości drążka faktycznie ułatwia dotarcie do każdego zakamarka.Schylanie się i mycie w niewygodnej pozycji to już przeszłość. Stelaż Spray Mopa został wykonany z wytrzymałego aluminium. Trapezowy kształt i minimalna grubość stelaża umożliwia dotarcie do najtrudniej dostępnych zakamarków takich jak narożniki, okolice podstawy mebli, przestrzenie pod szafkami i wiele innych wcześniej nieosiągalnych miejsc.

Do stelaża oprócz mopów jednorazowych możemy zastosować także oferowane przez nas tradycyjne mopy do zmywania wykonane z mikrofibry i bawełny a także mopy do zamiatania wykonane z akrylu.

Dodatkowy przycisk na konstrukcji stelaża umożliwia przesuwanie kija, po linii stelaża co znacznie zwiększa jego zasięg w trudno dostępnych miejscach. Dzięki unikalnej konstrukcji jesteśmy w stanie posprzątać podłogę nawet gdy przestrzeń między podłogą a meblem wynosi już 1cm, w tym przypadku zasięg mycia wynosi 33 cm. A kiedy przestrzeń ta ma 6cm zasięg efektywnego mycia powiększa się do 150cm.

Obrotowa głowica mopa ułatwia czyszczenie i zapewnia maksymalnie sprawne manewrowanie co umożliwia dotarcie do nawet najbardziej niedostępnych zakamarków oraz dokładne wysprzątanie wcześniej niedostępnych miejsc.

Kup Spray Mopa już teraz!